Reference

Listopad 2017

23. listopadu 2017 Vážený pane Barreto, před časem jsem si u vaší firmy koupil Fábii Combi TDi 74 kW. Moje Octavie měla v tu dobu, po osmnácti letech jízd, to nejlepší již za sebou. Uvažoval jsem o něčem „novějším“, měla to být zase Škodovka, pokud možno nafta. Řešení bylo nasnadě – autobazar. V okolí Hulína je jich spousta. Po návštěvě několika z nich jsem dnes přesvědčen, že jsem nakonec zvolil správně. Při návratu z hub a s plným košíkem jsem se stavil kousek od Holešova u vaší firmy, kolem které jsem dřív často jen tak projížděl. Nelituji. Setkal jsem se se skutečnými odborníky a hlavně velmi solidním jednáním. Co se vozů týká, bylo z čeho vybírat. Nejednoduší bylo zvolit podle mých finančních možností, vozů v ceně pro mne přijatelné bylo několik. Dostal jsem informace o stavu, výhodách i nevýhodách těch, které jsem si vybral a po zvážení všech možností jsem se nakonec rozhodl. Dohodli jsme se nejen na ceně, ale i na způsobu jak vůz zaevidovat, jak ho pojistit i na všech další náležitostech. Po provedení povinné technické kontroly, které zajistila Vaše firma, jsem si auto převzal. Chtěl bych tímto poděkovat za velmi solidní jednání a přeji vaší firmě i Vám osobně hodně úspěchů v podnikání. Zároveň můžu všem zájemcům o použité vozy Vaši firmu doporučit. Kenša, Hulín

 

Červen 2017

Dobrý den,

máme od Barreto již druhý vůz. První byla Fabia před pěti lety. A pořád jezdí pěkně, ale už se rodina nevešla. Takže letos Octavia II a zase jsme vsadili na Barreto. Jistota profesionality, příjemného jednáni a kvality. Doporučujeme váš autobazar dále a tímto také děkujeme za váš skvělý přístup.

Polanští

Dobrý den p. Škamrala - recenze ohledně nákupu vozidla Škoda Superb III :
Koupě dovezeného ojetého vozidla ze zahraničí je ze strany kupijícího v ČR velice nebezpečná, neboť dovozy vozidel, zvláště pak silně havarovaných nebo jinak poškozených jsou následně v ČR legalizována auta kradená, a to na doklady těchto. O tomto něco vím, neť 22 let jsem pracoval u Policie ČR, z toho cca 15 let na úseku problematiky krádeží motorových vozidel. Při koupi vozidla u f. Barreto, konkrétně vozidla Škoda Superb jsem postupoval velice opatrně a historii vozidla jsem si dle svých možností prověřil, ale ze strany f. Barreto mne překvapila vstřícnost a možnost prověrky vozidla, a byla mi i nabízena možnost prohlídky a kontroly historie vozidla v autorizovaném servisu Škoda. Při koupi vozidla jsem jednal s prodejcem p. Škamralou a dále i s majitelem firmy p. Barreto, velice solidní, slušné, nepodbízivé a seriozní jednání, s jakým se ve Středočeském kraji a v Praze v obdobných firmách setkáte jen vzácně. Firmu Auto Barreto mohu jen doporučit, v tomto případě se zcela vyplatí koupit auto na druhém konci republiky. Zdeněk Kos, Žebrák, e-mail zdenekkos.zebrak@seznam.cz

 

Duben 2017

Dobrý den,

V únoru jsem u vás kupoval Škodu Roomster Scout 1,2 TSI Eleganc.

Rád bych poděkoval za skvělý přístup a jednání. Auto jsem si nechal zkontrolovat nezávislou firmou v jejich partnerském servisu. Vůz  nám byl bez problému zapůjčen k prohlídce a zkušební jízdě. V servisu mně potvrdili, že vůz odpovídá stavu, který autobazar Barreto udával. Minulý týden jsem byl na servisní prohlídce ve Škoda-auto a vše bylo v pořádku.

S vozem jsem velmi spokojen a ještě jednou děkuji.

Autobazar Barreto můžu upřímně doporučit všem budoucím zájemcům.

S přátelským pozdravem Horčica ,Tišnov

 

Březen 2017

Dobrý den pane Škamralo,

v září loňského roku jsem u vás zakoupil ojetý vůz VW Touran 2.0 TDI r.v. 2012. Rád bych vám touto cestou poděkoval za profesionální přístup. Po více než půlročním hledání v autobazarech, kde jsem se setkal jen s neseriozními prodejci jsem na vašem webu našel vůz, který splňoval vše co jsem očekával. Po tel. domluvě jste souhlasil s prohlídkou vozu v neděli dopoledne. Vůz byl velmi pěkný a odpovídal skutečně stavu jáký jste popsali na webu. Po prohlídce a krátké zkušební jízdě jsme se dohodli, že o týden později provedeme prohlídku v autorizovaném servise. Po týdnu jsme se setkali v domluvenou dobu u vás v autobazaru kde jste nás již očekával. Vůz byl již pro nás rezervován, což mne velmi potěšilo, protože jsme vám neposkytli žádnou zálohu na námi vybraný vůz. Prohlídka v autorizovaném servise proběhla úspěšně, takže nám už nic nebránilo ke koupi vozu. Doposud jsem najel 5 tisíc km a  je vše v pořádku a věřím, že tomu tak bude i nadále. Ještě jednou děkuji a přeji vám více takových spokojených zákazníků. S přátelským pozdravem Roman Straka Libina

 

Listopad 2016

Zdravím

Koupil jsem si u Vás auto superb a byl jsem velice spokojen s Vaším přístupem k zákazníkovi.Auto je vpořádku až na poruchu baterie,kterou jste mě okamžitě vyměnili za novou.Za to bych Vám chtěl poděkovat.Mohu Vás jen doporučit. Večeřa

 

Odesláno ze Samsung Mobile

 

Listopad 2016

Dobrý den ,v pátek jsem si od Vás odvezl roomstera .

Krátká informace ,v neděli najeto  150 km se spotřebou 6,1l běžná jízda obec 50 mimo 90 -110  .

Dnes jsem byl ne kontrole ve Škodě ,žádný problém vše v pořádku pouze diagnostika hlásila v chybových hlášeních podpětí baterie mohlo být důvodem ,že auto někde stálo. Jinak vše OK .

Maximální spokojenost jak s kvalitou auta tak přístupem prodejce.

Oldřich Brňák

Srpen 2016

Dobrý den,

Začátkem července jsme u vaší firmy koupili auto Seat Altea XL. Byli jsme velmi spokojeni s Vaším profesionálním přístupem. Automobil byl připravený v perfektním stavu, přesně takovém, jak bylo popsáno v inzerátu, mohli jsme si auto projet, umožnili jste nám také, aby náš automechanik, který přijel s námi, mohl auto prohlédnout. Celé jednání bylo příjemné a rychlé, hlavně jste nám umožnili jednání i po ukončení otevírací doby. Obchodování s vaší firmou můžeme doporučit všem případným zákazníkům.

Děkujeme

Kaupovi

Hezký den, omouváme se za zpoždění a posílám slíbenou referenci.

V dubnu letošního roku jsme u autobazaru Barreto zakoupili osobní vůz Škoda Octavia 1. Auto jsme si našli na stránkách autobazaru a jeli si jej prohlédnout až ze středních Čech. Vozidlo bylo ve skvělém stavu a jak fotografie inzerované na stránkách, tak i popis odpovídal skutečnosti. Vůz jsme na místě zakoupili a jsme s ním velice spokojeni. Pan prodávající byl velice příjemný a profesionální. Autobarreto můžeme vřele doporučit všem.

S pozdravem

Charvátovi

 

Červen 2016

Dobrý den.

V loni jsme zakoupili automobil u fy. Barreto. Původně jsme chtěli něco menšího a taky jsme se rozhodovali mezi plynem a naftou. Nakonec jsme na doporučení pana Davida Barreta zakoupili wolksvagen golf 2l diesel a nemůžeme si ho vynachválit. Auto má vynikající jízdní vlastnosti, je ve výborném stavu a má spoustu vychytávek, které zpříjemňují požitek z jízdy. Dále bychom chtěli především zdůraznit profesionální i přátelský přístup pana Davida Barreta, který nám důkladně a hlavně trpělivě popsal celý vůz a vzal nás na testovací jízdu bez předchozí domluvy. Výjimečná byla také rychlost vyřízení všech potřebných dokladů, za co bych chtěl samozřejmě poděkovat celému týmu. Prakticky jsme se nemuseli starat o nic. Skvělou zkušenost máme také se servisem. Jmenovitě s panem Miroslavem Fuksou, který kdykoliv je potřeba pomůže, poradí a to s obrovskou trpělivostí a přátelským přístupem.

Doposud jsme se nesetkali s takovým slušným chováním k zákazníkovi jako u fy. Barreto. Jsme rádi, že jsme tuhle volbu udělali (jak automobil tak i autobazar) a všem, co se rozhodují o koupě automobilu, můžeme jen doporučit.

S pozdravem

Dujkovi (Holešov)

 

Květen 2016

Dobrý den,

Váš autobazar jsme si vybrali z důvodu nabízených vozů ve velmi dobrém stavu, s doloženou historií a možností si podle VIN kódu vše ověřit. Na místě se nás ujal pan Škamrala, který svým přístupem jen potvrdil, že jsme si vybrali správný autobazar. Vybraný vůz jsme společně projeli. Dotazy k vozu byly zodpovězeny k naprosté spokojenosti. Koupě vozu byla vyřízena velmi rychle a povinná výbava jako dárek hodně potěšila. Na řadu pak přišel Váš autoservis, který byl dalším důvodem k zakoupení vozu u Vás. Vstřícný přístup, příjemné ceny a ochota, je důvod proč hodláme u Vás dál pravidelně servisovat náš vůz.

Tento autobazar se servisem můžeme všem jen vřele doporučit.

S pozdravem

Letkovi

 

Duben 2016

Dobrý den,

po předchozích velmi dobrých zkušenostech s fy. Barreto, kdy zde kupovala vůz naše dcera, jsme i my vybrali vhodný vůz pro nás. Od prvního telefonátu jsme se setkali s ochotou a profesionálním přístupem, vůz jsme si mohli detailně prohlédnout a projet. Při převzetí byl vůz perfektně připravený, naleštěný a s profesionálně opravenými kosmetickými vadami, na jejichž odstraněni jsme se při prohlídce domluvili.

Tento autobazar s příjemnými a ochotnými lidmi můžeme jen doporučit.

S pozdravem

Orlovští

 

Duben 2016

Dobrý den pane Škamralo,

před pár týdny jsme u vaší firmy koupili auto. Byli jsme velmi spokojeni s Vašim profesionálním přístupem. Automobil byl připraven v perfektním stavu, přesně takovém, jak bylo popsáno v inzerátu, mohli jsme si auto projet, umožnili jste nám také aby náš automechanik, který přijel s námi, mohl auto prohlídnout ve vaší dílně. Když jsme se rozhodli auto koupit, zařídil jste přepis auta a také výhodnou pojistku, neměli jsme tedy žádné lítání po úřadech. Nakonec jste nám do auta doplnil povinnou výbavu (lékárničku, žárovky...). Celé jednání bylo příjemné, rychlé a proběhlo bez sebemenších problémů. Obchodování s vaší firmou můžeme doporučit všem případným zákazníkům.

Děkujeme

Ryckovi

 

Březen 2016

Auto Barreto mohu jen doporučit, od počátku se mnou bylo jednáno velmi profesionálně a vše řádně představeno, na každý dotaz odpovězeno. S vozem jsem absolutně spokojena. Chování a přístup zaměstnanců, tak i majitele tohoto autosalonu mne velmi pozitivně překvapil a mohu se s klidným svědomím o nich zmínit dále svých známým v případě, že budou hledat pomoc při koupi vozu či servisu. Takže shrnutí: doposud naprostá spokojenost, snad mi vůz bude i nadále sloužit a budu se na autosalon obracet pouze v případě pochvaly.

Děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů!

Pavlína Neubauerová

Lipník nad Bečvou

 

Prosinec 2015

Dobrý den. Pane Barreto, chtel bych Vám velmi podekova za opravu meho vozu. Mate opravdu velmi profesionalni pristup ke svym zakaznikum, co se v dnesni dobe moc nevidi. Jeste jednou dekuji vam i vasemu mechanikovi panu Fuksovi. S pozdravem Petr Krmiček

 

červen 2015

Dobrý den pane Barreto. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za velice vstřícné, seriózní a rychlé jednání při koupi mého vysněného vozu. Náš obchod skoro přes celou republiku musel být založen na vzájemné důvěře a proto Vám za toto moc a moc děkuji. Určitě vaší firmu doporučím lidem, o kterých jsem přesvědčen,že jsou spolehlivý a nezpůsobí Vám a vaší firmě žádné potíže a uskutečníte obchod k vzájemné spokojenosti. Přeji hodně spokojených zákazníků a děkuji, že jste mi vrátil důvěru nejen v seriózní podnikatele, ale i slušné lidi. S pozdravem Karel Zeman České Budějovice

Dobrý den pane Zeman, moc děkuji Vám i všem dalším kteří mi poslali referenci, tak jako v každém oboru to není každý den snadný, já nejsem stoprocentní a stane se že i já mám nespokojené zákazníky protože se občas něco prostě nepovede, taková zpětná vazba mně vždy potěší a dodá mi chuť pokračovat tak jak to dělám. Zkrátka moc moc Děkuji. David Barreto

 

Únor 2015

Pane Barreto,dovolte mi prosím,abych Vám touto cestou poděkoval za perfektní spolupráci,při výběru mého vozu.Již dlouho jsem se nesetkal s takovým profesionálním přístupem,ochotou a slušností.Právě díky Vám,je pro mě fi.Auto Barreto záruka kvality a čestného jednání.Velmi rád Vás doporučím svým známým a kamarádům.Až mi doslouží stávající vůz s důvěrou se opět obrátím na Auto Barreto a využiji Vašich kvalitních služeb.S pozdravem a úctou Norbert Karásek ,Holešov.

 

Řijen 2014

Dobrý den, rád bych se podělil o svou zkušenost s Auto Barreto.V červenci jsem zde koupil vůz Škoda Octavia II. Před osobní návštěvou jsem si prověřil historii vozu u autorizovaného prodejce Škoda a plně odpovídala udávanému popisu. Během testovací jízdy jsme byli domluveni na návštěvu mnou vybraného autoservisu (předem neupřesněného). Zde byl automobil prohlédnut technikem, který potvrdil technický stav udávaný prodejcem. Při komunikaci s Auto Baretto mě mile překvapila spolehlivost, profesionální přístup a ochota vyjít vstříc zákazníkovým požadavkům. Dnes, po 4 měsících a 7000 najetých km jsem stále spokojeným zákazníkem. Přeji Vám mnoho úspěchů. S pozdravem, Jan Nádvorník

 

červenec 2014

Dobrý den, již je to téměř měsíc, co jsem si od Vás zakoupil auto Yeti. Už jsem najel s vozem asi 1000 km a mohu Vám sdělit, že jsem velmi spokojen. Všude Vás chválím a každému doporučuji. Přeji Vám mnoho úspěchů při Vašem podnikání. S pozdravem Bačovský

 

Červen 2014

Vážený pane Barreto,

Spokojeným zákazníkem firmy Auto Barreto jsem již od roku 2006. Za celých osm let, po které využívám služeb zmiňovaného autoservisu, jsem se nesetkal s žádným problémem. Obzvláště oceňuji vstřícnost, ochotu a profesionální přístup jeho zaměstnanců. Pravidelně a s důvěrou jim svěřuji svůj vůz ke garanční prohlídce, kterou provádějí s maximální důsledností a pečlivostí. Díky nim se během jízdy cítím naprosto bezpečně.

S přáním pěkného dne

Mgr.Ivo Junášek zástupce ředitelky školy 3.Základní škola Holešov

 

Červen 2014

Dobrý den pane Barreto,

chtěl bych Vám mnohokrát poděkovat za Vaše profesionální jednání a lidský přístup. Také za to, že jste vyhověl všem našim požadavkům a dokonce osobně přivezl auto ke kontrole do servisu, který jsme si zvolili. Auto je samozřejmě přesně podle Vašich informací, plně funkční a i dohodnuté dodatečné drobné opravy proběhly ve Vašem servise naprosto perfektně. Jsem velmi rád, že děláte svou práci tak poctivě a přeji Vám to nejlepší do budoucna a také jen samé dobré zákazníky. Kéž by všichni pracovali jako Vy. Přeji hezké léto.

S pozdravem Petr Butora.

 

Květen 2014

Společnost AUTO BARRETO s.r.o. je správné místo k nákupu ověřeného použitého vozu a jeho další servisní údržbu. Z vlastní zkušenosti mohu za sebe vřele doporučit servisování vozů u této společnosti. Nejvíce si cením ze strany AUTO BARRETO s.r.o. přátelského osobního přístupu, entusiasmu při řešení jakéhokoliv problému, snahu vyjít zákazníkovi maximálně vstříc, odbornosti při provádění údržby vozů a také profesionálního přístupu. Společnost AUTO BARRETO s.r.o. se stará nejen o údržbu našich soukromých vozů, ale také zajišťuje komplexní údržbu našeho firemního vozového parku s kterou jsme maximálně spokojeni. Čili společnost AUTO BARRETO s.r.o. mohu jen a jen DOPORUČIT pro nákup a servisní údržbu vozů. Hodně spokojených zákazníků v dalším Vašem působení. Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat.

S přátelským pozdravem

Ing. Dušan Samek, Ph.D. Ekonomicko-provozní oddělení Economic and Operational Department

DENESA s.r.o.

Holešov

 

Leden 2014

Dobrý den p.Barreto, chtěl jsem Vám samozřejmě napsat, cestou jsme ještě u Uh.Hradiště koupili pěkná original Alu kola s letními pneu 185/60x14 (za 6.000,- Kč),ale cesta zpět byl pomalu horor,na D1 totální kolaps (převrácený kamion s nějakými chemikáliemi), stáli jsme na místě bez pohnutí cca 1,5 h, poté jsme sjeli na Náměšť/Oslavou a jeli na Třebíč,Telč,J.Hradec,Tábor,Rokycany,místama rozsoleno, místama okluzko, někde popadané větve - nic méně dojeli jsme dnes v 1.00 po půlnoci - ale hlavně v POŘÁDKU (já i kolega), auto jede bezvadně, stav je opravdu mimořádný (v ČR k neuvěření), jsem moc spokojen (manželka se také podivovala), dnes odpoledne jedu na pojišťovnu uzavřít pov.ručení a pak si ještě doladím nějaké drobnosti. Jsem moc rád, že jsem ač dost dalekou a zpět komplikovanou cestu podnikl a poznal Vás - s tak solidními lidmi se člověk dnes bohužel velmi málo setká. Ještě jednou děkuji a až pojedem třeba v letě na Moravu - rád se u Vás stavím,ať se Vám daří.

Zdraví Zdeněk Husa Strašice.

frame-scrollup